Chia bistro WarszawaBistro Quchnia Wrocław inflancka

Bistro Quchnia Wrocław inflancka

by
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bistro
Moja mama pracowała jako kelnerka w ni to barze i restauracji, było to w sumie coś pomiędzy. Jako dziecko po lekcjach zawsze pędziłam do niej do pracy siadałam w moim ulubionym kącie na samym końcu lokalu i czekałam aż skończy zmianę aby razem wrócić do domu. Czasami czekałam pół godziny czasami dwie godziny, zawsze umilałam sobie czas oczekiwania obserwując ludzi. Wszyscy z nich wydawali się zabiegani, wpadali do lokalu, w pośpiechu zamawiali posiłek, zjadali i szybko wychodzili, nie racząc nikogo nawet spojrzeniem czy uśmiechem.
Zmobilizowało mnie to do stworzenia w przyszłości lokalu, gdzie będzie można coś zjeść w atmosferze kameralnej elegancji, gdzie przy barze będzie można zjeść szybki posiłek popijając lampką wina, piwa czy też kawę lub też zamówić cały obiad racząc się nim bez pośpiechu przy małym stoliku w towarzystwie lub też bez.
Piętnaście lat później stworzyłam swój własny lokal o nazwie Bolero bistro. Każdy mógł tu odszukać miejsce dla siebie, gdzie czuł się jak w domu. Mogę się pochwalić, że zyskałam dzięki temu masę klientów, którzy z czasem stali się też dla mnie moją drugą rodziną.

Ciekawe artykuły tematyczne o kulinariach online:

Back to Top