Grilluj z nami!

by
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Karta dań od dawna już porasta majestatyczną pajęczą siecią, klienci są towarem deficytowym niczym najdroższe trufle a wszystkie turystyczne przewodniki milczą na temat Twojego lokalu? – nie musisz od razu ogłaszać bankructwa! Jeśli tylko Twój kucharz odpowiednio zadba o jakość i smak serwowanych potraw, całkiem możliwe, że w najbliższym czasie nie opędzisz się od odwiedzających. Jak to zrobić? Należy zacząć od inwestycji w porządny sprzęt gastronomiczny. Na początek poszukaj dobrego grilla rolkowego, a szybko zauważysz, że nawet zwykłe hot-dogi staną się chlubną częścią menu.

Jeśli na samą myśl o obsłudze skomplikowanych urządzeń cierpnie Ci skóra – bez obaw, z grillem marki Royal Catering poradzisz sobie bez żadnego problemu. Ograniczono wszelkie zbędne elementy, które zwykle po prostu utrudniały użytkowanie, zamiast je upraszczać. Instrukcja obsługi nie przypomina opasłej książki telefonicznej, jaką zwykle dostajesz kupując inne sprzęty. Dodajmy, że uruchomienie tego grilla jest wręcz banalnie proste ze względu na jego intuicyjną wręcz konstrukcję.

Dokonałeś już wyboru, kurier ekspresowo dostarczył grilla pod sam Twój próg i co dalej? Wiadomo, że prędzej czy później, przyjdzie Ci go wyczyścić. Nikt tego nie lubi, ale użytkownicy maszyn marki Royal Catering mają nieco łatwiejsze życie: specjalna warstwa zapobiegająca przywieraniu sprawia, że utrzymanie grilla rolkowego w czystości staje się dziecinnie wręcz łatwe.

Nie musisz też się obawiać że to kuchenne ferrari, nie podoła wobec wygłodniałych żołądków Twoich klientów. Spokojnie da im radę, głównie dzięki temu, że bardzo szybko się nagrzewa i jest przy tym jest niezwykle wydajne – nigdy nie przyjdzie Ci uwijać się w ukropie, bo za ladą stoi już bardzo zirytowana i głodna kolejka, hot-dogowych pożeraczy.

Ogromne rachunki za prąd pożarły większość Twojego dochodu? Bez obaw, tegorocznych wakacji nie spędzisz przed telewizorem, będziesz mógł sobie pozwolić na nieco większe szaleństwa, bo bez problemu zaoszczędzisz nieco funduszy. Zaczynaj więc pakować walizkę a w tym czasie, grill rolkowy wykona całą pracę. Dokładnie przysmaży kiełbaski z każdej strony i nie zużyje na to szczególnie dużej ilości energii. Dzięki temu, z miesiąca na miesiąc, zaczniesz dostrzegać oszczędności a wtedy: czas na małą nagrodę za swoją ciężką pracę. Może w tym roku Egipt?

Jeśli nawet nie posiadasz ogromnej, przemysłowej kuchni, nie czeka Cię przemeblowanie. Już najmniejsza wersja grilla rolkowego Royal Catering zapewnia sprawną, wydajną pracę. Dzięki niewielkim wymiarom (585 / 260 / 175 mm )zmieści się nawet w przeciętnej domowej kuchni. Z kolei dla większych obiektów najlepsze będą grille z 11 rolkami, na których przysmaży się spora ilość smakowitych kiełbasek w jednym momencie.

Dzięki zastosowaniu dwóch oddzielnych stref grzania, będziesz mógł w tej samej chwil przygotowywać smakołyki w różnej temperaturze. Umożliwi to serwowanie ciepłych kiełbasek i jednoczesne przygotowanie następnych porcji.

Jeśli Twój stary grill powodował realne zagrożenie pożarowe, generując kłęby czarnego gryzącego dymu – skończ z tym.Grille rolkowe Royal Catering mają specjalną pokrywę, sprawiającą, że całość oparów jest zatrzymana.

Ciekawe artykuły tematyczne o kulinariach online:

Back to Top