Chia bistro WarszawaJesteś tym, co jesz

Jesteś tym, co jesz

by
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Jesteś tym, co jesz – mawia stare przysłowie. Porównując z tym, co dostępne na sklepowych półkach, chyba wszyscy jesteśmy ludzkim składem chemikaliów. Pomyśl, jak smakowała prawdziwa, swojska kiełbasa? Jesteś w stanie sobie jeszcze to przypomnieć? Jeśli nie pamiętasz już posiłków, które nie byłyby nafaszerowane chemią i polepszaczami – czas rozpocząć domową produkcję kiełbasy. Gdy tylko dysponujesz odpowiednimi urządzeniami, nie sprawi Ci to żadnego problemu.

Kupno naturalnego i zdrowego mięsa w zwykłym sklepie może przysporzyć nie lada trudności. Dlatego aby wysłać swoje kubki smakowe na wycieczkę w czasy dzieciństwa, warto by zacząć od ożywiania kulinarnych wspomnień. Z napełniaczem do kiełbasy marki Royal Catering możesz zrobić doskonałe kiełbasy nawet we własnej, niewielkiej kuchni.

Zapewne zdajesz sobie sprawę w jaki sposób obecnie wygląda produkcja mięs w przetwórniach. Czasem wydaje się, że to wszystko przeczy logice. Producenci są w stanie uzyskać więcej gotowego produktu, niż użyto na początku. Rodzi się pytanie o to, co prócz naturalnych składników znalazło się w Twojej lodówce? Prócz samego mięsa, wody i przypraw, znajdziesz w nich mnóstwo chemii, polepszaczy i pełno złowieszczego acz tajemniczego „E”. W głowie konsumenta skazanego na takie „przysmaki” zaczyna się wręcz jakaś kulinarna depresja. Jest tylko jeden sposób gwarantujący 100% pewności, że to co podajesz najbliższym, nie jest w stanie im zaszkodzić. Możesz to osiągnąć, samodzielne przygotowując posiłki – koniec z niezdrowym, niesmacznym jedzeniem z mikrofalówki!

Warto spędzić w kuchni trochę więcej czasu niż zwykle, dobrze jest też poświęcić nieco uwagi, aby dokładnie przyjrzeć się temu, co jemy. Mając w swojej kuchni napełniacz do kiełbasy, możesz spokojnie oddać się kulinarnym eksperymentom i przygotować domowe przetwory – w 100% zdrowe, naturalne i smaczne.

Takie urządzenie przyda się też w dużej przetwórni. Ergonomiczna budowa oraz innowacyjne przekładnie, zastosowane w nabijarkach marki Royal Catering, znacząco przyspieszą i ułatwią produkcję. Bardzo przejrzysty i jasny układ funkcji gwarantuję bezproblemową obsługę.

Do dyspozycji kucharza są aż cztery różne rodzaje rur ze stali szlachetnej, które pozwalają produkować kiełbasy o różnej grubości i smaku. Z kolei dociskanie i podnoszenie mięsa może przebiegać przy dwóch różnych prędkościach, co daje kolejne możliwości do eksperymentowania. Co ważne, nawet duże przeciążenia i codzienna eksploatacja nie wpłyną negatywnie na sprawność nabijarek do kiełbas– są one stworzone z myślą o tym, aby przetrwać długie lata, unikając wszelakich awarii.

Napełniacze do kiełbas marki Royal catering idealnie sprawdzą się w dużych przetwórniach mięsnych, ale też i w amatorskich kuchniach. Samodzielnie przygotowując posiłki od początku do końca, zapewniasz sobie pewność tego, że serwujesz najbliższym zdrowe i pyszne jedzenie. Roytal Catering proponuje modele o pojemnościach od 3 do 7 litrów, więc każdy kucharz znajdzie odpowiedni dla siebie.

Ciekawe artykuły tematyczne o kulinariach online:

Back to Top