Bolero menuKomputery a rodzina

Komputery a rodzina

by
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

rp_informatyka84.jpgJaką rolę we współczesnej rodzinie pełni komputer? Popularne pecety na biurku taty, laptopy w torbie czy plecaku dziecka, tablet w torebce mamy. Wszędzie praktycznie każdemu z nas towarzyszą komputery. W domu, w pracy, a nawet w szkole. Otoczeni zewsząd jesteśmy urządzeniami, o których nasi dziadkowie nie mogli nawet pomarzyć. Czy jednak na pewno jesteśmy przez to bardziej szczęśliwi?

Oczywiście bez komputera ciężko jest dziś sobie wyobrazić normalne życie. Pamiętajmy jednak, że te technologiczne gadżety nie tylko dają nam wiele radości, ale także i kilku rzeczy nas pozbawiają. Ludzie mają dla siebie coraz mniej czasu. Coraz rzadziej spotykamy się w prawdziwym, realnym świecie, spędzając coraz to więcej czasu w sieci.

Z drugiej strony komputer, zwłaszcza podłączony do sieci stanowi narzędzie komunikacji, jakiego poprzednie pokolenia nie miały. Jak łatwo za pośrednictwem sieci społecznościowych możemy kontaktować się z rodziną i znajomymi. Nawet, gdy w rzeczywistości dzielą nas tysiące kilometrów, w praktyce jesteśmy od siebie na wyciągnięcie ręki.

Ciekawe artykuły tematyczne o kulinariach online:

Back to Top