Pokazy barmańskie

by
4.00 avg. rating (75% score) - 1 vote

Pokazy barmańskie są wykonywane bardzo dokładnie i są bardzo widowiskowe. Umiejętność robienia takich pokazów nabywa się poprzez ciężką pracę i długotrwałe szkolenia się w tej materii. Barmani to dzisiaj bardzo eleganckie osoby i bardzo zdolne. Wielu barmanów demonstruje wszelkiego rodzaju pokazy barmańskie na imprezach okolicznościowych, integracjach pracowniczych, urodzinach czy weselach.

Taki pokaz trwa na ogół 15 do 20 minut, w trakcie jego trwania przekonamy się, że grawitacja na ziemi nie istnieje, barman tak sprytnie wszystko podrzuca i wszystkim manipuluje, że nic nie ma prawa mu spaść i się rozbić. Cały pokaz, wszystkie ruchy barmana są bardzo dobrze zsynchronizowane z odpowiednio dobraną, wcześniej muzyką, goście są wciągani do zabawy, a wykonane drinki podczas pokazu trafiają do najbardziej aktywnych.
Całe to przedstawienie jest zakończone wybuchem ognia. Niezwykle ciekawe i atrakcyjne widowisko sprawia, że goście każdej imprezy, na której były zaprezentowane pokazy barmańskie, długo o nich nie zapomną.

Ciekawe artykuły tematyczne o kulinariach online:

Back to Top