Suplementy omega-3

by
3.00 avg. rating (65% score) - 1 vote

Suplementy omega-3 (1)Obecnie zapanowała moda na stosowanie suplementów diety.
Po co je zażywamy?
Przede wszystkim po to, by uzupełnić w organizmie braki witamin i minerałów, dodać sił witalnych, rozjaśnić umysł czy ochronić przed stresem.
Jednak trzeba nam wiedzieć, ze suplementy nie zastąpią zdrowego jedzenia, bo właśnie z niego organizm czerpie dużo więcej korzyści. W żywności kompozycja witamin i minerałów jest znacznie bogatsza niż w suplementach diety. Jednak gdybyśmy chcieli w pełni pokryć zapotrzebowanie organizmu na substancje odżywcze z pożywienia, nasza dieta musiałaby być idealna. Zdajemy sobie sprawę, że raczej nie jest to wykonalne, zwłaszcza gdy mamy mnóstwo zajęć i mało czasu dla siebie. Często jemy w biegu, na szybko i nie zawsze produkty zdrowe. Nasze zanieczyszczone środowisko również nie sprzyja zdrowemu odżywianiu. Dlatego właśnie suplementy diety mogą być dla nas wybawieniem z kłopotu.
W sprzedaży dostępnych jest mnóstwo różnych suplementów diety, np. suplementy omega-3. Warto o nich poczytać i stosować, gdyż mają zbawienny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu.

Ciekawe artykuły tematyczne o kulinariach online:

Back to Top