Bolero restaurantZdrowa żywność

Zdrowa żywność

by
4.00 avg. rating (75% score) - 1 vote

Zdrowa zywnosc (4)Ostatnio zaczęłam coraz gorzej się czuć. Jadłam wszystko, co zdołałam strawić i nie myślałam, że to co jem, to obciąża cały mój układ trawienny, a niektóre rzeczy po prostu mi szkodzą. Najwyższa pora coś z tym zrobić.
Zaczęłam dużo czytać na temat zdrowej żywności. Pomału przekonałam się do jedzenia żywności, jak najmniej przetworzonej. Zaczęłam sama gotować i piec mięso z różnymi dodatkami ziół i przypraw ziołowych.
Nie było to dla mnie najłatwiejsze zadanie, bo przez gotowe przyprawy z dodatkiem ulepszaczy smaku i zapachu, nie umiałam sobie poradzić. Nie znałam po prostu ziół, którymi mogłabym zastąpić te wszystkie niepotrzebne dodatki. Czytając poradniki o gotowaniu i stosując się do nich stwierdziłam, że zdrowa żywność ma inny lepszy smak.
Teraz nie zamieniłabym się na gotowe danie w słoiku. Nauczyłam się czytać etykiety i szukać informacji o nich w sieci. Zrozumiałam, dlaczego mam takie problemy z trawieniem, czy z zaparciami. Dobrze, że tylko późno a nie wcale. Mam znajomych, którzy uważają, że zdrowa żywność jest nudna.

Ciekawe artykuły tematyczne o kulinariach online:

Back to Top